Dalyvaujate automobilių ar motociklų sporto varžybose? Esate profesionalus lenktynininkas ar šio sporto entuziastas? Papuoškite savo automobilį ar motociklą lipdukais su savo pavarde, lenktynių sąrašo numeriu ar kita simbolika. Išskirtine ralio automobilių, enduro ar sportinių motociklų išvaizda pasirūpinsime mes – LIMPA komanda!

Automobilių bei motociklų sporte įprasta transporto priemonę apklijuoti rėmėjų reklamine atributika bei pagrindinių auto ar moto dalių gamintojų simbolika. Jeigu siekiate išsiskirti, galite pasirinkti kiek kitokį, originalesnį mašinos ar motociklo dekoravimo būdą: užsiklijuokite ant automobilio stiklo ar motociklo šono savo pavardę arba sąrašo numerį. Tokie lipdukai automobiliui ar motociklui suteiks išskirtinumo, o jūs varžybų metu būsite labiau pastebimas. Dažnai lenktyninkai bei tokio sporto mėgėjai šalia pavardės užsiklijuoja ir trispalvę.

Domimės ir remiame įvairas automobilių ar motociklų sporto iniciatyvas, rūpinamės, kad sportininkų turimos transporto priemonės būtų išskirtinės, reklama ant jų – individuali, o pagaminti auto ar moto lipdukai tvirtai laikytųsi ne vienas varžybas.

Jeigu ruošiatės svarbiam ralio ar moto kroso renginui, esate atsakingas už šio sporto bei visos jos komandos reprezentaciją, susisiekite su mumis. Padėsime originaliai papuošti Jūsų sportinio automobilio ar motociklo išorę, pasirūpinsime limpančiomis renginio dekoracijomis, įspėjimais ar kita unikalia atributika, kurią galima pagaminti iš lipnios plėvelės. Taip pat galime prisidėti prie įvairių dviračių ar keturačių varžybų ar jų sporto renginių.

Būkite originalūs ir visada pirmaukite!