D.U.K

Kaip teisingai užklijuoti lipduką?

Teisingai užkliuoti lipdukai automobiliui gali laikytis ant paviršiaus ne vienus metus. Svarbiausia – teisingai paruošti vietą, ant kurios planuojama klijuoti lipduką. Be to, mūsų ploteriuojami lipdukai parduodami iškart su skaidria perkėlimo plėvele. Jos pagalba galima lengviau perkelti lipnų elementą ant norimos vietos, o skaidrus plėvelės paviršius leidžia matyti, ar lipduką klijuojate tiesiai.

Žemiau pateikiami trumpi patarimai ir priemonės, kaip užklijuoti lipduką automobiliui:

 1. Paviršiui nuvalyti ir nuriebalinti naudokite tik švarią šluostę. Mūsų internetinėje svetainėje parduodamos šios paviršių valymo priemonės:
  – valymo priemonė, skirta paviršių nuriebalinimui ir nešvarumų pašalinimui CITRUS CLEANER: http://bit.ly/2YMH3oJ
  – paviršių valymo mikropluošto šluostė: http://bit.ly/2E5fTzw
 2. Ant lipduko esančią skaidrią perkėlimo plėvelę gerai įtrinkite specialia braukle su švelniuoju kraštu (arba paprasta kortele/ranka).
  Brauklė su švelniu paviršiumi – nebraižo lipduko paviršiaus, įtrynimas būna tolygesnis, tad ypač dideliems lipdukams rekomenduojame naudoti būtent tam specialiai skirtą mentelę: http://bit.ly/36pJ8tg
 3. Lipdukui prilipus prie skaidrios perkėlimo plėvelės, lėtai ją lupkite, kad lipdukas liktų ant skaidriosios dalies.
 4. Lipduką, esantį ant skaidrios perkėlimo plėvelės, priglauskite prie paviršiaus ir dar kartą kruopščiai įtrinkite.
 5. Lipnioji lipduko dalis prilips prie švaraus paviršiaus ir bus galima lėtai nulupti skaidrią perkėlimo plėvelę.Kaip užklijuoti lipduką taip pat galite žiūrėti ir šiame video: http://bit.ly/38slPR8

Per kiek laiko pagaminamas lipdukas?

Lipdukai automobiliams, kurių asortimentą galima rasti mūsų internetinėje parduotuvėje, paprastai pagaminami per 2-3 darbo dienas po gauto apmokėjimo (siuntimas papildomai dar trunka apie pora dienų). Dirbame pirmadieniais – penktadieniais, o savaitgaliais ir švenčių dienomis – nedirbame, tad prieš teikdami užsakymą svetainėje limpalipdukai.lt turėkite omenyje, kad, pavyzdžiui, penktadienio vakarą užsakytas lipdukas bus pagamintas ir išsiųstas pirmadienį arba antradienį.

Taip pat vertėtų turėti omenyje, kad už lipdukus mokant bankiniu pavedimu, mokėjimas ateina greičiau nei mokant Perlo terminaluose. Mokant už lipdukų siuntą Perlo terminaluose, apmokėjimas kartais užtrunka iki keleto dienų, taigi atitinkamai lipdukų gamybos terminas irgi šiek tiek užsitęsia.

Individualių lipdukų, kurių negalima įsigyti svetainėje limpalipdukai.lt, gamyba trunka ilgiau – apie savaitę. Dėl jų užsakymo bei konkrečių gamybos terminų teiraukitės individualiai:

El.paštu: info@limpalipdukai.lt

Telefonu: +370 653 97981

Rašydami užklausas į mūsų Facebook ar Instagram paskyras – Limpa lipdukai

Kiek laiko trunka siuntimas?

Reklaminiai lipdukai automobiliams, plėvelės ar kiti priedai, kuriuos įsigyti galima svetainėje limpalipdukai.lt, siunčiami paštomatais omniva, LP Express ar Lietuvos paštu. Siuntimo trukmė Lietuvos teritorijoje paprastai trunka apie 2-4 dienas. Tarp didžiųjų Lietuvos miestų omniva paštomatais siuntos kartais nukeliauja net sekančią dieną ( lipdukai Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje gali atsidurti ir kitą dieną, jei siuntą pasirinksite pristatyti į omniva paštomatus). Į kiek mažesnius miestus ir miestelius siuntų kompanijos siuntas stengiasi pristatyti 2-4 dienų bėgyje. Paštininkai siuntas dažniausiai pristato darbo dienomis, tuo tarpu siuntų tarnybos siuntas išvežioja ir šeštadieniais.

Lipdukai taip pat gali būti atsiųsti ir į užsienį. Siuntimas vykdomas naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis (į Pabaltijo šalis galime lipdukus atsiųsti ir omniva paštomatais) ir dažniausiai trunka apie savaitę laiko.

Užsisakiau lipdukus internetu svetainėje. Kaip žinoti kada jie bus pagaminti?

Kai lipdukų užsakymas yra įvykdomas, sistemoje pakeičiame užsakymo būseną iš ,,vykdoma“ į ,,įvykdyta“. Jei lipdukai siunčiami paštomatais ar Lietuvos paštu, atsiunčiame automatinį pranešimą su unikaliu siuntos sekimo kodu. Jei užsisakydami lipdukus pasirinkote ,,Nemokamą atsiėmimą Kaune“, taip pat turite sulaukti elektroninio laiško, kuriame bus nurodyta, kad užsakymas yra įvykdytas bei kartu rasite kontaktus, kur ir kokiu metu galite atvykti atsiimti užsakymo.

Ką daryti, jei negaunu užsisakytų lipdukų?

Pagaminus ir išsiuntus lipdukus, kiekvienam siuntiniui yra priskiriama siuntos etiketė su unikaliu siuntos sekimo kodu. Šis kodas atsiunčiamas pirkėjui el. paštu, tą pačią dieną kaip ir užsakoma siuntinio etiketė. Negaunant siuntos ilgiau nei nurodyta gamybos ir siuntimo terminuose, t.y. apie 5-7 darbo dienas ar ilgiau, savo siuntinio būseną ir vietą galite tikrinti su sekimo kodu omniva.lt svetainėje (jei siuntimą pasirinkote omniva paštomatais) arba post.lt (jei siuntimą rinkotės LP Express paštomatais ar Lietuvos paštu). Šiose svetainėje įvedus unikalų siuntos sekimo kodą ekrane matysite, ar siunta dar siunčiama gavėjui, ar jau yra įdėta į atitinkamą paštomatą ir pan. Nematant jokios informacijos atitinkamose svetainėje su Jums priskirtu siuntimo numeriu, dėl siuntinio galite teirautis rašydami ar skambindami mums:

El.paštu: info@limpalipdukai.lt

Telefonu: +370 653 97981

Rašydami užklausas į mūsų Facebook ar Instagram paskyras – Limpa lipdukai.

Rašydami ar skambindami dėl negaunamos lipdukų siuntos, žinokite savo užsakymo numerį bei kokiu vardu buvo pateiktas užsakymas. Žinodami šiuos duomenis sistemoje galėsime patikrinti siuntos būseną ir stengsimės išsiaiškinti kada siunta pasieks gavėją.

Jei lipdukai gavėjo nepasiekia ne dėl mūsų kaltės (pavyzdžiui, kurjeriai siuntą pristatė ne į tą paštomatą), mes būtinai susisieksime su atsakingais asmenimis ir aiškinsimės situaciją pranešdami ir klientui, kada jį turėtų pasiekti siunta.

Ką daryti, jei užsakymo metu netyčia nurodžiau blogus kontaktus?

Jei užsakydami lipdukus internetu, mūsų internetinėje svetainėje, pateikėte blogą adresą, telefono numerį, el. paštą ar netyčia pasirinkote ne tą paštomatą, kuris Jums būtų patogiausias, būtinai mums praneškite. Mes susisieksime su atsakingais asmenimis ir/ar koreguosime pristatymo duomenis ir kontaktus, kad lipdukai automobiliams Jus pasiektų į norimą vietą, o apie siuntos gavimą būtumėte informuoti į teisingą kontaktinį telefono numerį ar el.paštą.

Ar galima pasirinkti kitą lipduko spalvą ar dydį, jei netyčia užsisakiau ne tai, ką norėjau?

Užsakymą galima koreguoti, kol jis yra dar krepšelyje. Jei už lipdukus jau sumokėjote, patys koreguoti užsakymo detalių jau nebegalite. Tačiau mes galime šiek tiek keisti užsakymą, pavyzdžiui, lipdukų spalvas ar dydžius. Tokiu atveju, Jums reikėtų parašyti ar paskambinti:

El.paštu: info@limpalipdukai.lt

Telefonu: +370 653 97981

Parašyti į mūsų Facebook ar Instagram paskyras – Limpa lipdukai.

Ką daryti, jei gavau sugadintus lipdukus?

Lipdukus visada supakuojame į vokus ar kietus kartotinius ritinius (ypač didelius lipdukų užsakymus dedame į dėžes ir žymime ,,Fragile“ juosta),  visgi, jei gavę siuntinį ten radote suglamžytus, įplėštus, sulietus ar kitaip sugadintus ir netinkamus klijuoti lipdukus, visuomet informuokite mus parašydami mums laišką ir prikabindami siuntinio nuotrauką. Nuotraukoje turi aiškiai matytis lipdukams padaryta žala, praplėšta ar suspausta pakuotė. Tais atvejais, kai lipdukai buvo sugadinti siuntimo metu, juos pakeisime naujais.

Šaltuoju ar šiltuoju metų sezonu, kartais lipdukų perkėlimo plėvelė švelniai ,,pasibanguoja“ vokuose ar ritiniuose dėl temperatūrų skirtumų siunčiant. Tačiau tai nėra defektas, dėl kurio nepavyks užklijuoti lipduko. Pabuvusi kambario temperatūroje, skaidri perkėlimo plėvelė išsitiesina ir tokių lipdukų nekeičiame.

Ką daryti, jei nerandu norimo lipduko svetainėje?

Limpa lipdukai gamina ir individualius lipdukus. Dėl jų gamybos galimybių, kainų, terminų bei pristatymo susisiekite žemiau nurodytais kontaktais:

El.paštu: info@limpalipdukai.lt

Telefonu: +370 653 97981

Parašydami į mūsų Facebook ar Instagram paskyras – Limpa lipdukai.

Kodėl lipdukas neprilimpa prie paviršiaus?

Ploteriuoti lipdukai lengvai limpa prie švarių ir lygių paviršių, nesėkmingi klijavimo atvejai dažniausiai siejami su blogai paruoštu paviršiumi, nepakankamų įtrinimu prie perkėlimo plėvelės, o labai retais atvejais – oro sąlygų (pavyzdžius, klijuojant lipduką lauke, vyraujant ypač žemai oro temperatūrai).

Bene dažniausia problema, kodėl automobilių lipdukai neprilimpa, yra neparuoštas arba blogai paruoštas klijavimui paviršius. Vieta, ant kurios norima užklijuoti šmaikštų ar reklaminį lipduką, turi būti lygi, nuriebalinta ir švariai nuvalyta. Tai reiškia, kad ant paviršiaus neturi būti likę pirštų antspaudų, dulkių, purvo likučių, žiedadulkių ar panašiai. Visa tai gali būti priežastis, kodėl lipdukai automobiliams ant stiklo neprilimpa ar užklijavus ne visas paviršius yra tolygiai prilipęs (kai kur matosi iškilimai ir pan.)

Teisingam paviršiaus paruošimui galite naudoti specialias priemones:
– paviršių valymo ir nuriebalinimo priemonė CITRUS CLEANER: http://bit.ly/2YMH3oJ
– paviršių valymo mikropluošto šluostė: http://bit.ly/2E5fTzw

Kita priežastis – nepakankamai įtrintas lipdukas prie skaidrios perkėlimo plėvelės. Kai lipduką bandoma iškart atskirti nuo perkėlimo plėvelės, jo visai neįtrynus ar įtrynus tik labai mažai, jis neprilimpa prie skaidraus paviršiaus ir vėliau klijuoti nepavyksta.

Dar viena, tik kur kas retesnė priežastis, kodėl lipdukai nelimpa prie paviršių, gali būti netinkamos oro sąlygos, pavyzdžiui, kai klijuojama lauke žiemą, esant labai žemai oro temperatūrai. Perkėlimo plėvelė sudėtyje turi plastiko, jis minusinėje temperatūroje gali kiek pakeisti savo formą – išsigaubti, o tai gali trukdyti perkelti lipdukus ant norimo paviršiaus. Nusprendus lipdukus klijuoti šaltuoju metų laiku, patariama tai daryti šiltesnėse patalpose, pavyzdžiui, garaže ar požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje.

Kaip nulupti lipduką?

Sugalvojus pakeisti ar dėl kitų priežasčių prireikus pašalinti ploteriuotą lipduką, rekomenduojama naudoti feną. Pašildžius lipduką, plėvelė tampa elastingesnė ir nulupti automobilių lipdukus tampa kur kas paprasčiau.

Švelniai peiliuko kampu ar nagu užkabinus lipduko kampą, plėvelė po truputį traukiama lengvai nusilupa. Dideli auto lipdukai, tarnavę ne vienus metus, ant paviršiaus gali palikti šiek tiek klijų likučių. Tiesa, jie lengvai nuvalomi ir paviršiaus nesugadina.

Klijų likučių pašalinimui galite naudoti specialias priemones – klijų likučių valiklį CITRUS CLEANER bei mikropluošto šluostę:

– klijų šalinimui valiklis CITRUS CLEANER: http://bit.ly/2YMH3oJ
– paviršių valymo mikropluošto šluostė: http://bit.ly/2E5fTzw

Ar užsakant lipdukus būtina nurodyti savo telefoną ar el. paštą?

Taip. Šių kontaktų mums prireikia, kai kyla neaiškumų dėl užsisakytų lipdukų (pavyzdžiui, nenurodėte norimos plėvelės atspalvio, netinka nurodytas adresas ir pan.). Taip pat prašome nurodyti tą el. paštą, kurį naudojate, nes ten siunčiame automatinius pranešimus, kuriuose pateikiama informacija apie užsakymo įvykdymą, lipdukų atsiėmimo vietą ar mūsų darbo valandas. Jūsų konktaktinių duomenų neperduodame jokiems kitiems asmenims.

Ar atvykus į biurą Petrašiūnuose galima atsiskaityti kortele?

Taip, tokia galimybė yra. Mūsų biure už lipdukus galima atsiskaityti tiek grynais, tiek bankine kortele. Taigi, užsisakydami lipdukus internetinėje svetainėje limpalipdukai.lt ir pasirinkami apmokėjimą atsiimant prekes Kauno biure, už lipdukus galėsite susimokėti Jums patogiu būdu.

Biuro adresas Naglio g. 4A, Kaunas (Verslo centras Petrašiūnuose). Esame 8-ame aukšte, 810 kab. (Pastaba: pastate yra liftas! Foje gale, priešais pagrindinį įėjimą)

Darbo laikas:

 • pirmadieniais – ketvirtadieniais dirbame nuo 9:30 iki 18:15 val.,
 • penktadieniais dirbame nuo 9:30 iki 17 val.

(Pietų pertrauka – 11:30 – 12:30)

savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame.

Ar lipdukai ant automobilio gali būti klijuojami žiemą?

Taip, lipdukus galima klijuoti tiek vasarą, tiek žiemą. Šaltuoju metų lauku užklijuoti gali būti kiek sudėtingiau, tačiau su trupučiu kantrybės ir šildant lipduką fenu, galima taip pat gražiai užsiklijuoti norimus lipdukus ant lygių ir švarių paviršių.

Taip pat svarbu turėti omenyje, kad mūsų naudojama perkėlimo plėvelė sudėtyje turi plastiko, o jis minusinėje temperatūroje gali kiek pakeisti savo formą – išsigaubti. Būtent tai gali trukdyti perkelti lipdukus ant norimo paviršiaus. Dėl to nusprendus lipdukus klijuoti šaltuoju metų laiku, patariama tai daryti šiltesnėse patalpose, pavyzdžiui, garaže ar požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje.

Ką žinoti apie lipduko dydį?

Internetinėje svetainėje limpalipdukai.lt galimi įvairūs lipdukų dydžiai. Svarbu paminėti, kad nurodomas ilgiausios kraštinės dydis! Tai reiškia, kad priklausomai nuo lipduko, nurodomas ilgis (jei į ilgį lipdukas yra didesnis nei į aukštį, pavyzdžiui, užrašams), arba aukštis (pavyzdžiui, jei aukštis yra didesnis, nei lipduko ilgis, kaip kad yra su ,,VYČIO” lipdukais automobiliui).

Apskritimo lipdukų dydžiai – jų diametras.