lipdukai automobiliui

APIE MUS

ĮVAIRIAUSI LIPDUKAI GERA KAINA – MAKETAVIMAS IR GAMYBA!

LIMPA lipdukai – iš aukštos kokybės vinilinės plėvelės ploteriuojami ir reklamai ar dekoravimui skirti lipdukai, tinkami tiek individualių klientų, tiek įmonių automobilių puošimui, reprezentacijai, įvairių smulkių defektų paslėpimui. Daugiausiai lipdukų gaminame transportui, bet esant reikalui lipdukus sukurti ir paruošti galime ir patalpų ar vitrimų apklijavimui. 

Lipdukų gamybos technologija – ploteriavimas. Su šiuolaiška įranga gaminame įvairių dydžių, formų, spalvų lipnią reklamą, papuošimus transportui, biurui ar namams.

Platus asortimentas – ieškok svetainėje

Svetainėje limpalipdukai.lt rasi įvairiems automobilių modeliams skirtų lipdukų, lipnių dekoracijų vaikams, tautinių lipdukų, žvejybos tematikos lipdukų, plėvelių automobilių dekoravimui ir klijavimą lengvinančių priemonių. Įvairūs lipdukai automobiliams ar namams turi keletą spalvų, dydžių pasirinkimų, todėl rinkitės labiausiai tinkančius ir patinkančius variantus. Paprastas užsakymas, greiti gamybos terminai, lipdukai automobiliams gera kaina, įvairūs pristatymo ir apmokėjimo būdai – visa tai stengiamės išpildyti maksimaliai vos tik gavę Jūsų užsakymą!

Nerandi patinkančio? Pagaminsime individualiai

Jei limpalipdukai.lt asortimente nėra to, ko ieškai – kreipkis. Padedame sumaketuoti patikusius lipdukus ar išpildyti turimą ar internete matytą viziją. Minimalus užsakomų individualių lipdukų kiekis – 1 vienetas, gamyba trunka nuo keleto dienų iki savaitės (*itin didelių užsakymų paruošimas gali trukti ir ilgiau, bet visada apie tai informuojame iš anksto).

Bendraujame su kiekvienu klientu, kol priimame abiem palankų kompromisą. Mūsų tikslas – suderinti aukštos kokybės lipdukų gamybą ir pasirūpinti greitu bei sklandžiu jų pristytymu – lipdukai Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir kituose šalies miestuose gali būti atsiųsti paštomatais, kurjeriais, registruota siunta, į užsienį siunčiame tik Lietuvos paštu.

Lipdukai įmonių reklamai

Turi verslą ar mėgstamą veiklą, apie kurią turėtų sužinoti kiti? Pasinaudok efektyvia ir nebrangia reklamos forma – lipdukais ant automobilio ar vitrinų. Kreipkis į LIMPA ir mes maketuosime bei gaminsime lipdukus gera kaina atsižvelgiant į kliento poreikius iš aukštos kokybės vinilinės plėvelės!

Reklama ant automobilio šiandien yra viena iš patogiausių, pigiausių, veiksmingų ir lengvai įgyvendinamų reklamavimosi būdų. Iš aukštos kokybės vinilinės plėvelės išploteriuoti informaciniai tekstai, kontaktai, įmonių ar organizacijų logotipai tvirtai prilimpa prie klijuojamo paviršiaus, pavyzdžiui, automobilio langų ar durelių, tokiu būdu suteikdami transporto priemonei išskirtinę išvaizdą, atkreipiančią ir kitų dėmesį.

Mūsų gaminami reklaminiai lipdukai automobiliams, statybinei ar darbo technikai yra atsparūs aplinkos poveikiui, taigi juos galima klijuoti išorėje, nebijant, kad nuo lietaus ar saulės jie nusilups arba nubluks. Neturintiems konkrečios vizijos, kaip turėtų atrodyti reklama, galime patarti bei atlikti maketavimo darbus. Vertiname glaudų bendradarbiavimą, stengiamės išklausyti klientus, todėl maketuodami ar gamindami lipdukus visuomet tariamės su užsakovu. Esant reikalui pasitarti, kokie turėtų būti Jūsų reklaminiai lipdukai, galime ne tik internetu ar telefonu, bet ir gyvai.

Auto/ moto sporto iniciatyvos ir bendradarbiavimas

Limpa lipdukai – ne tik elektroninė lipdukų parduotuvė, kartu stengiamės domėtis, dalyvauti įvairiuose auto/moto renginiuose, bendrauti su sportininkais, drift’o entuziastais. Mums įdomu kartu kurti originalius automobilių dizainus tiek mėgėjams, tiek profesionaliau auto sporto užsėmantiems klientams, todėl esame atviri bendradarbiavimui. Jei kuriate turinį, norite bendradariauti – laukiame Jūsų žinučių info@limpalipdukai.lt

Gaminame tai, kas LIMPA Jums!

Kodėl LIMPA?

lipdukai automobiliams
26000

Parduota lipdukų virš

5000

Realizuota individualių užsakymų virš

500

Grįžtančių laimingų klientų virš