Informacija

Spausdinti bei viniliniai lipdukai automobiliams, sienoms ar verslui gaminami iškart po užsakymo gavimo. Priklausomai nuo maketo sudėtingumo lipdukų gamyba užtrunka nuo vienos iki penkių darbo dienų. Individualių užsakymų ruošimas kai kuriais atvejais gali vykti ir ilgiau, kadangi su klientu papildomai derinami lipduko matmenys, plėvelės tipas ir kita, tačiau tokiais atvejais pirkėjas iš anksto perspėjamas apie kiek ilgesnį gamybos laiką.
Bendradarbiaujame su viena didžiausių tiek Lietuvoje, tiek kitose Baltijos šalyse siuntų ir logistikos kompanija „DPD“, todėl Jums reikalingus lipdukus atsiųsime labai greitai. Lietuvos teritorijoje siuntimas paprastai trunka vos vieną ar kelias dienas nuo lipduko pagaminimo. Klientui pageidaujant, galimas ypač skubus lipdukų pristatymas užsakovui patogiu adresu (apie ypatingą pristatymo skubumą prašome informuoti iš anksto). Norėdami užsakytas prekes gauti sekančią dieną, užsakymą pateikite ir jį apmokėkite iki 12 valandos.
Lipdukus taip pat siunčiame Lietuvos paštu bei LP Express, Omniva ar DPD paštomatais. Siuntinio, kuriame yra Jūsų norimi interjero, reklaminiai ar auto lipdukai, siuntimo kaina visoje Lietuvos teritorijoje prasideda nuo 1,6 eurų. Suteikiame galimybę už lipdukus sumokėti bankiniu pavedimu arba grynais. Pristatymas taip pat vykdomas ir į visas Europos Sąjungos šalis. Į kitas valstybes užsakymą pristatysime paštu. Norėdami sužinoti tikslias lipdukų siuntimo į užsienį kainas, susisiekite el. paštu info@limpalipdukai.lt

Lipdukai automobiliams, interjerui, reklamai pristatomi:

• greitai;
• į didžiuosius šalies miestus (lipdukai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje) ir kitas Lietuvos vietas;
• Lietuvos paštu, LP Express, Omniva;
• į užsienį.

Tai patogu, nes:

• už lipdukų pristatymą galite atsiskaityti Jums patogiu būdu;
• išrašomos sąskaitos faktūros.

LIMPA – lipdukų gamyba visoje Lietuvoje, greitas ir patogus pristatymas!